call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

روش های تصفیه خانه فاضلاب اصلی

روش های تصفیه فاضلاب اصلی: (1) روش فیزیکی: انتخاب فاضلاب بستگی به طبیعت ترکیب وضعیت و نیاز به کیفیت آب. روش های درمان فاضلاب عمومی را می توان به روش های فیزیکی و شیمیایی و بیولوژیکی از سه دسته عمده تقسیم شده است.

استفاده از فرآیندهای فیزیکی به پردازش جداگانه و آلاینده ها از آب بازیافت. به عنوان مثال، روش رسوب برای حذف ذرات معلق با چگالی نسبی بیشتر از 1 در آب استفاده می شود. قادر به حذف مواد معلق با قطرات روغن شیری یا چگالی نسبی نزدیک به 1 می تواند شناوری (یا شناوری هوا)؛ روش تصفیه می تواند ذرات معلق در آب حذف و روش تبخیر به تمرکز ازاین مواد محلول در فاضلاب استفاده می شود.

روش اساسی زباله های تصفیه آب: روش شیمیایی (2): بازیابی مواد زائد محلول و یا مصرف مواد کلوئیدی با واکنش شیمیایی و یا عمل فيزيكوشيميايي، به عنوان مثال، متوسط و روش فاضلاب متوسط و اسیدی یا قلیایی استفاده می شود روش استخراج با استفاده از حلاليت زباله در دو فاز "توزیع"، بازیابی فنل، فلزات سنگین، و غیره. کاهش اکسیداسیون به کاهش و یا اکسید کننده آلاينده در آب زائد حذف و کشتن باکتری های بیماری زا در آب طبیعی استفاده می شود.

اساسی روش های تصفیه فاضلاب: (3) روش های بیولوژیکی: استفاده از میکروبی اقدام بیوشیمیایی برای درمان مواد آلی در فاضلاب. به عنوان مثال، تصفیه بیولوژیکی و روش لجن فعال فاضلاب خانگی و یا تولید آلی فاضلاب تا مورد استفاده در درمان آن تخریب تبدیل مواد آلی به نمک های معدنی و تصفیه.

روش فوق دامنه خود را از انطباق، مکمل باید به هر یک از دیگر آن اغلب دشوار است به استفاده از یک روش برای رسیدن به اثر حکمرانی خوب است. کدام روش استفاده می شود برای درمان فاضلاب در مرحله اول، با توجه به کیفیت آب و مقدار آب فاضلاب تقاضای آب در دبی ارزش اقتصادی زباله بازیابی ویژگی های درمان های روش علمی آزمایش از طریق تحقیق و پژوهش انجام شده است و آن را با توجه به فهرست تخلیه فاضلاب وضعیت منطقه ای و امکان سنجی فنی تعیین می شود.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود