call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تصفیه خانه فاضلاب می تواند به طور کلی به سه کلاس تقسیم

با توجه به درجه درمان درمان فاضلاب به طور کلی به سه کلاس تقسیم می.

وظیفه سطح پردازش حذف آلاینده های جامد از فاضلاب که معلق است. برای این منظور بیشتر استفاده از درمان های فیزیکی. به طور کلی بعد از مرتبه اول درمان میزان حذف مواد جامد معلق است $number, و میزان حذف اکسیژن مورد نیاز (BOD) تنها در مورد $number است و میزان تصفیه فاضلاب بالا است.

وظیفه پردازش دو سطح قابل توجهی حذف آلاینده های آلی در آب زباله گرفتن bod به عنوان مثال، به طور کلی از طریق دو مرحله درمان، bod فاضلاب می تواند حذف $number مانند فاضلاب شهری پس از محتوای bod آب کمتر از 30 میلی گرم/ليلا را می توان بسیاری از واحد پردازش درمان بیولوژیک هوازی می تواند این نیاز را برآورده.

وظیفه پردازش سه سطح بیشتر حذف آلاینده ها که سطح دو درمان, از جمله آلی و فسفر و نیتروژن و محلول ترکیبات معدنی که توسط میکروارگانیسم ها تخریب شده اند حذف کرده است.

3 پردازش مترادف با پردازش پیشرفته است اما این دو یکسان نیست. 3 پردازش دو آلاينده خاص مانند فسفر و نیتروژن، از آب حذف و اضافه کردن یک یا چند واحد پردازش پردازش می شود; درمان پیشرفته اغلب برای بازیابی فاضلاب استفاده مجدد به منظور پس از درمان سطح دو واحد پردازش اضافی و یا سیستم استفاده می شود. پردازش سه سطح پر هزینه است و مدیریت پیچیده است، اما می توانید آن را به استفاده کامل از منابع. چند کشور برخی از سه سطح فاضلاب تصفیه خانه ساخته شده است.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود