call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

استفاده از کربن فعال جاذب، در مصرف صنعتی تصفیه آب

استفاده از کربن فعال جاذب در تصفیه آب مصرف صنعتی

کربن فعال مواد کربن متخلخل با ساختار micropore خوبی توسعه یافته و بزرگ سطح ویژه است. آن متشکل از تعدادی از مواد کربن بر اساس ظرفيت مغایر است که می تواند مواد بر روی سطوح آنها بسيار. پس چگونه به درخواست آن را با موفقیت در درمان آب مصرف صنعتی؟

1. عمومی طبیعت

ظاهر کربن فعال سیاه تیره با جذب خوب خواص خواص شیمیایی پایدار است, قوی اسید و بازها، غوطه ور شدن در آب، درجه حرارت بالا، چگالی از آب می تواند مقاومت در برابر, جاذب متخلخل هیدروفوبیک است.

2-حرکت مکانیزم

در طول تولید کربن فعال آلي فرار کرد و حفره بین شبکه و خلل و فرج از بسیاری از اشکال مختلف و اندازه شکل گرفته است. معمولا منافذ ذرات کربن فعال $number حجم کل دانه است. این منافذ اشکال متنوع هستند توزیع دیافراگم بسیار گسترده است و مساحت کل دیوار منافذ ریز به طور کلی است تا 500 ~ 1700 گرم/متر مربع. همین دلیل قوی، ظرفیت جذب کربن فعال است دلیل اصلی برای ظرفیت جذب بزرگ. تصفیه آب مصرف در روند جذب آن ساختار micropore است که تعیین کننده توانایی جذب است. تقریبا همه سطح ساخته شده است میکرو منافذ. ترتیب بازی نقش درشت درشت و حفره های انتقال و کانال های جذب خوب و وجود و توزیع میزان جذب و دفع را تا حدودی تحت تاثیر قرار. علاوه بر این، خواص جذب کربن فعال نیز توسط خواص شیمیایی سطح کربن فعال مبتلا است.

3. استفاده از کربن فعال

فرایند جذب کربن فعال انتخاب اول برای حذف آلی در آب است. بزرگ در سطح منطقه و رنگ و بو و طعم و دیگر ترکیبات آلی درصد حذف خوب است. تصفیه آب مصرف پودر کربن فعال به خصوص موثر در از بین بردن وزن مولکولی کم ترشح همراه جلبک از آب است.

استفاده از کربن فعال 3.1 در تصفیه آب آشامیدنی

Biofilter سریع با کربن فعال گرانول به عنوان مواد فیلتر است که معمولا به عنوان دومین مرحله فیلتراسیون استفاده می شود و خوب در آب توسط فعالیت باکتری ها در سطح کربن فعال گرانول در حال رشد برداشته می شود. استفاده biofilter آب در BOM حذف مزایای زیر است:

(1) کاهش باکتری ها در سیستم آبرسانی برای رشد به مواد مغذی مورد نیاز را به طور موثر کنترل تولید مثل باکتری ها;

(2) کاهش مقدار مواد آلی در واکنش با مواد ضد عفونی کننده، و سپس کاهش مقدار مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز برای تصفیه آب آشامیدنی و تثبیت مطالب ضد عفونی کننده باقی مانده در آب کارخانه.

(3) با حذف برخی از محصولات ضد عفونی پیش سازهای آلی تصفیه آب مصرف ميزان محصولات ضد عفونی آب گیاه آب;

(4) تبدیل مواد آلی به معدنی پایان محصولات;

(5) پیری مانده بيوفيلم است آسان تر از لجن رسوب شیمیایی (6) درمان هزینه درمان بیولوژیکی کمتر از روش جذب کربن فعال است.

اثر خنک فضایی 3.2 کربن فعال در فرایند تصفیه آب مصرف

ستون جذب کربن فعال می تواند به حذف بسیاری از مواد odorous. مانند خرمالو، ايندول و دیگر اجزای بو جذب فیزیکی حذف، $literal و مرکاپتان در سطح واکنش اکسیداسیون کربن فعال به جذب بیشتر و حذف است.

توانایی رنگ زدایی از 3.3 کربن فعال در رنگرزی مصرف آب درمان

استفاده از کربن فعال روند جذب رنگ پیچیده تولید فاضلاب است یک اثر خوب پس از انعقاد بارش درصد حذف cod 83% میزان رنگ زدایی 99.3% برای جذب پس از آن برای ایجاد شرایط خوب. خواص جذب کربن فعال دنتين قلیایی و اکسیداسیون فنتون واکنش را می توان بازیافت کرد. پس از جذب کربن فعال باززايی جلوگيری می نمايد تصفیه آب مصرف درصد حذف CODCR هنوز هم بیش از 77 درصد برسد، میزان رنگ زدایی بیش از 97 درصد برسد.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود