call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: shuangying44858@163.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سولفات آلومینیوم صنعتی را می توان دلیلی برای برداشتن آب

نقش های صنعتی آلومینیوم سولفات بسیاری می تواند علاوه بر فسفر شیائو Bian برای همه به معرفی دلایل.

سولفات آلومینیوم صنعتی در فاضلاب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حذف فسفر است که با توجه به خود اسیدی است و عوامل اسیدی با مقدار PH فاضلاب و ادامه های. Carboxyl گروه به شکل polynuclear carboxyl پیچیده که با اورتوفسفات در آب برای تولید مکمل فسفات برای رسیدن به اثر حذف فسفر واکنش نشان می دهد شکل گرفته است.

فسفر در فاضلاب را می توان به سه نوع اورتوفسفات جزئی فسفر و فسفر آلی تقسیم شده است. فسفر مثبت به راحتی با آهک صنعتی سولفات و غيره به تولید رسوب فسفات واکنش نشان داد. شیمیایی فسفر از فاضلاب حذف می شود، بنابراین، آن واقع در آب حذف می شوند. در حالی که جزئی فسفر و فسفر آلی آسان برای خلاص با آب نه با انعقاد واکنش تولید رسوب نیست. در این زمینه در درمان فاضلاب استفاده از راه هاي بيوشيميايي از طریق جذب میکروبی، تخریب، تبدیل خواهد شد جزئی فسفر، برای اورتوفسفات برای رسیدن به هدف حذف فسفر آلی فسفر تبدیل می شود.

آلودگی فسفر در فاضلاب ما صنعتی آلومینیوم سولفات به انجام حذف فسفر تا رسیدن به نتیجه درمان بهتر و صرفه جویی در هزینه های پردازش استفاده کنید.

سولفات آلومینیوم صنعتی در دمای خاص، به منظور سود حداکثر، زیر را برای هر کس به صحبت در مورد بازی:

آن که وقتی دمای زیر 5 درجه سانتی گراد باشد، ميزان هيدروليز PAC شده و تغییر ساختار مولکولی آن از حالت فعال به حالت ثابت و یا غیر فعال یافت شده است. هنگامی که دمای 5-20 ℃، ساختار صنعتی سولفات آلومینیوم است به مولکول پایدار ترین به خصوص در 20 ℃ درجه حرارت آب، می توانید را PAC هیدرولیز سریع و درجه حرارت در-5 ℃، ساختار مولکولی با فعالیت متوقف کند ميزان لاكتوز رخوت کردن، و سرعت واکنش آلاینده ها در آب نیز آهسته است، دشوار به فرم آلوم. علاوه بر این، درجه حرارت آب بیش از حد کم است ویسکوزیته آب افزایش می دهد، لخته واکنش آهسته است، اثر رسوب ضعیف است، جمع کردن سخت تر برای برخورد با یکدیگر، انسجام، زاج ذرات ریز.

در زمستان سرد در شمال، شما می توانید به داروخانه در حدود 10 یا حدود 3 بعد از ظهر. هنگامی که درجه حرارت خیلی زیاد باشد، سرعت هیدرولیز PAC و سرعت واکنش آلاينده آب بسیار بیش از حد سریع تشکیل flocs کوچکتر هیدراتاسیون قوی لجن رطوبت افزایش هزینه های درمان لجن است. سولفات آلومینیوم صنعتی نیز ممکن است در درجه حرارت بالا ارزيابي نه نقش آن در پلیمر لخته می توانید بازی. بنابراین، هنگامی که با استفاده از سولفات آلومینیوم صنعتی درجه حرارت آب بالا ℃ 5 ترجیحا در 20 ℃ -50 ℃ کنترل می شود, است که تحت درجه حرارت نرمال، بالاتر دما، شدید تر براونی حرکت سریع تر سرعت واکنش.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود