call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مقدمه و روند از هتل غذا فاضلاب

مقدمه و روند از هتل غذا فاضلاب

زیر همان هستند "

راه های مختلفی برای تعریف تعریف مواد غذایی و آشامیدنی وجود دارد زباله: یکی اشاره به صنعت مواد غذایی و آشامیدنی و اتاق ناهار خوری و تولید زباله پس مانده و زباله، ضرب المثل وجود دارد که رستوران ها و هتل های فاضلاب و مواد غذایی دیگر صنعت تولید گازهای گلخانه ای oil.潲 آب شامل برنج آب برنج سوپ باقی خار ماهی، استخوان مانده خربزه و غيره. با توجه به آمار تنها بیش از 100 شهر بزرگ و متوسط صنعت روزانه مقدار آب غذا نزدیک به 300 میلیون t است، اگر نه با آلودگی های بزرگ می شود.

زباله اول، ویژگی های مواد غذایی

اجزای اصلی مواد غذایی و آشامیدنی زباله هستند باقی مانده مواد غذایی و آب نشاسته فیبر غذایی چربی حیوانی و دیگر آلي به عنوان جزء اصلی با محتوای تغذیه ای بالای بالا آب، فاضلاب سطح بالایی از چربی و نمک، فاسد بوی تخمیر اگر شما آن همراه با جمع آوری زباله، حمل و نقل جمع آوری و دفع به طور جدی محیط شهر و مسکونی زندگی را تحت تاثیر قرار خواهد شد، نیز تحت تاثیر قرار خواهد شد دفع نهایی اثر زباله خانگی. علاوه بر این، ضایعات مواد غذایی حاوی مقدار زیادی مواد آلی، تا زمانی که تکنولوژی درمان مناسب مواد غذایی و آشامیدنی زباله باید به طور کامل استفاده از "منبع" می توانید آن تغذیه جامع و غنی، است.

دوم، درمان آب مواد غذایی

دو راه برای مقابله با زباله های غذایی وجود دارد:

① استفاده از واکنش های شیمیایی با اضافه کردن مواد شیمیایی در فاضلاب تجزیه آلی مهم فاضلاب و سپس درمان به خاک سپرده شد. مزیت این روش ساده، کارآمد، ضرر است که تعداد زیادی از مواد زائد مفید زباله زباله های مواد و احتمال زیاد به علت آلودگی ثانویه است.

② ضایعات مواد غذایی

آب از طریق یک سری از مراحل درمان به کود آلی برای محصولات کشاورزی. این روش این است که سازگار با ضرر، کاهش، منبع گرا رویکرد چرخه کاستی پردازش بالا هزینه درمان فاضلاب طولانی تولید، بهره وری اقتصادی آشکار است. در حال حاضر، روش دوم برای درمان آب آشامیدنی و غذا استفاده می شود. پس از جمع آوری مواد غذایی از طریق جدایی جامد و مایع اول آب است. بخش مایع از اول روغن و آب جدایی، جدایی از روغن ضایعات بازیافت آب و سپس پیگیری درمان. به عنوان بالا محتوای آلی مواد غذایی و آشامیدنی فاضلاب بخش جامد جامد و مایع جدایی گاوي كاملاً پوسيده است. محصولات کمپوست به طور کلی به عنوان کود برای محصولات کشاورزی استفاده می شود.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود