call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رنگ ها و ویژگی های CoatingsApparent

بر این باورند که بسیاری از دکوراسیون صاحبان در نوسازی بپرسید استاد ساخت و ساز با استفاده از رنگ و یا رنگ را درک نمی کنید؟ رنگ و رنگ همین است؟ اگر نه، چه تفاوت رنگ با رنگ است؟ اجازه دهید بحث در مورد رنگ و رنگ امروز.

رنگ دارای سابقه طولانی در کشور ما است. دلیل نام رنگ, از اوایل تا کلمه "رنگ" حمل سنگین تاریخ و فرهنگ کهن این مواد از نفت و لاک الکل، است. با توسعه مستمر علم و فناوري، صنعت رنگ در حال رشد، رنگ انواع دسته بندی شده اند به طور مداوم نوآورانه.

اصطلاح "رنگ" در 1950s ظاهر شد. در صنعت همواره که رنگ و رنگ تنها همان مواد برای دو شرکت مختلف می باشد. قرن 20 50 تا 60 سال، حتی به 70 's، صنعت "رنگ" درک یادگیری، درک "رنگ" به عنوان شناخته خواهد شد. بنابراين در آن زمان "رنگ باید چقدر با برخی از طعم علمی" فقط واحد های تحقيقات عنوان دو کلمه مانند آزمایشگاه تحقیقاتی نقاشی موسسه یا رنگ لذت ببرید میرسد. در همان زمان که در آن تولید شرکت تمام کارخانه رنگ نام دارد، رنگ کارخانه کارخانه و یا رنگ.

سردرگمی از رنگ و رنگ نام پس از سال 1980 آغاز شد. با توسعه سریع اقتصادی احداث صنعت ساخت و ساز به سرعت در حال افزایش است، تجارت رنگ دیگر انحصار در گذشته سیستم های شیمیایی است. سیستم ساخت و ساز داخلی در تعداد زیادی از گیاهان تولید مشابه معمولا "رنگ" نام کسب و کار استفاده می شود. با هجوم بزرگ معماری رنگ محصولات به بازار آمد کلمه "رنگ" نه تنها از تالار علمی مقدس است، همچنین دلیل رنگ معماری عمدتا مبتنی بر آب محصولات مفهوم رنگ بنابراین اجتماعی تحریف شده است، یک تفکر که رنگ آب مبتنی است به اشتباه فکر می کنم که رنگ و رنگ هستند دو مواد مختلف، 2 صنایع مختلف.

استاندارد ملی (GB 5206.1) در رنگ و فرنشس مدت پایه فرهنگ اصطلاحات استاندارد رنگ تعریف شده است به شرح زیر است: پوشش بر روی سطح می تواند به شکل انرژی حفاظتی و تزئینی یا خاص (مانند عایق، ضد خوردگی، معدن، و غیره) از حالت جامد پوشش طبقه مواد مایع و یا جامد. اکثر زود هنگام استفاده از روغن های گیاهی به عنوان ماده اولیه اصلی، گفته می شود به رنگ. حالا رزین بزرگ یا همه با روغن های گیاهی جایگزین شده است، به آن رنگ می نامند.

برای تعریف فوق دو دیدگاه وجود دارد

1-دلیل برای این نوع آثار است که رنگ رنگ نامیده می شود، بیشتر است به دلیل توسعه انواع رنگ و موضوع، چون نام رنگ پوشانده است محصولات موجود صنعت و رنگ کلمه پوشش می تواند همه نوع صنعت بر انگیختن ucts استفاده از رنگ نام علمی تر و دقیق تر،. مانند پودر پوشش محصولات مناسب برای استفاده باید رنگ هستند، رنگ و رنگ اینجا ندارد قابل تعویض. بنابراین, پوشش می تواند پوشش پودر جامد و مایع رنگ پوشش اما طوری توضیح استاندارد نمی باشد بسیار در محل جایگزینی نيست.

2 استاندارد پوشش در اصطلاح "توجه": است که "در نام خاص رنگ در کلمه 'رنگ' به بیان مانند ترکیب رنگ، ضخامت رنگ، و غیره استفاده می شود" نیز برخی از نادرست. چرا که در واقع "رنگ" نه تنها در انواع رنگ های خاص، اما همچنین تعداد زیادی از پوشش در مقوله مانند رنگ اکریلیک رنگ پلی اورتان، و غیره، اما همچنین تعداد زیادی از برنامه های کاربردی در زمینه های عمومی مانند رنگ های ضد خوردگی استفاده می شود ، رنگ خودرو، رنگ های دریایی و غیره. در واقع علاوه بر موارد فردی، رنگ و رنگ دو واژه جهانی، به طور خاص در بیان کردن این گونه خاص ندارد.

مشخصه ظاهری رنگ و رنگ مایع، آن نمی تواند با رنگ های جامد جز رنگ مایع تحت پوشش. از محدوده پوشش متفاوت است، آن را دشوار است به توضیح مفهوم رنگ و رنگ است.

در حال حاضر، پوشش های منتقله از راه آب و پودر بیشتر و بیشتر تبدیل شده اند، به ویژه آب بر اساس رنگ رنگ اصلی در چین برای حدود 38% از کل است. زیرا آب بر اساس رنگ و لاک الکل چرب آن ویژگی های شیمیایی هستند که اساسا متفاوت، مبتنی بر آب رنگ و رنگ روغنی خواص محصول تفاوت بزرگ و سپس آب بر اساس رنگ به عنوان یک شاخه مهم از صنعت رنگ قدیمی هم درک، علمی است. آب بر اساس رنگ و رنگ و روغن (جنس) باید در رنگ مایع دو سری متفاوت به کنار. اطلاعات بیشتر در مورد دانش دکوراسیون، می توانید ببینید: دکوراسیون ویلا چونگکینگ دانش تجربه.

بنابراین، در اصطلاحات اولیه استاندارد، نه تنها برای اصلاح استاندارد رنگ اصطلاحات بلکه رنگ، رنگ و آب بر اساس رنگ استاندارد اصطلاحات نیاز. آنها را می توان به عنوان تعریف شده است:

پوشش: کلاس از مواد مایع و یا جامد است که در سطح یک شی به صورت فیلم جامد با حفاظت دکوراسیون یا انرژی ویژه (مانند عایق، ضد خوردگی، معدن، و غیره.) پوشیده شده است. رنگ روغن (سکس) شامل آب بر اساس رنگ پودر پوشش.

رنگ: مایع رنگ که می تواند جریان. از جمله رنگ و روغن (جنسی) و آب بر اساس رنگ.

رنگ: حلال های آلی برای جامدات متوسط یا بالا رنگ های بدون حلال روغنی.

آب بر اساس رنگ: رنگ است که می تواند حل شده با آب یا آب پراکنده.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود