call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

فن آوری و تجزیه و تحلیل استفاده از کشتارگاه مصرف آب درمان

فن آوری و تجزیه و تحلیل استفاده از کشتارگاه مصرف آب درمان

ذبح فاضلاب از حلقه نوار شستشو و آبکشی و کشتار و شستشو کف کارخانه دیگر داغ مو تقسیم, مواد غذایی غیر جزء اصلی پردازش، روغن، شستن آن مقدار زیادی از آب، زهکشی ناهموار، تصفیه آب مصرف بالا غلظت ناخالصی است و مواد جامد معلق، صفات خوب. علاوه بر این، این است بزرگترین تفاوت با دیگر غلظت بالای آلی فاضلاب غلظت NH3-N آن بالا (حدود 120 mg/l)، بنابراین در فرآیند طراحی کامل NH3-N در اثر مصرف تصفیه آب را باید.

تجزیه و تحلیل کیفیت آب فاضلاب کشتارگاه

ذبح فاضلاب از حلقه نوار شستشو و آبکشی و کشتار و شستشو کف کارخانه دیگر داغ مو تقسیم, مواد غذایی غیر جزء اصلی پردازش، روغن، شستن آن مقدار زیادی آب مصرف تصفیه آب زهکشی ناهموار، غلظت بالایی از ناخالصی است و مواد جامد معلق، صفات خوب. علاوه بر این، این است بزرگترین تفاوت با دیگر غلظت بالای آلی فاضلاب غلظت NH3-N آن بالا (حدود 120 mg/l)، بنابراین در فرآیند طراحی کامل NH3-N در اثر مصرف تصفیه آب را باید.

پيش از پساب کشتارگاه

قبل از ذبح فاضلاب کلید برای بهره برداری موثر از کل سیستم است. ذبح فاضلاب جامد جامدات معلق (SS) تا 1000 ميلي گرم در ليتر ماده معلق ماده آلی فاسد شدنی است، رهگیری موقع یک طرف باید برای جلوگیری از انسداد تجهیزات خط لوله پس از آن، فوری از سوی دیگر تمیز کردن به اجتناب از مواد جامد معلق آلي به فاضلاب و تبدیل به ماده آلی محلول مصرف تصفیه فاضلاب CODCr غلظت BOD5 افزایش یافته در نتیجه. کشتار فاضلاب شامل تعداد زیادی از کود خوک حصار خوراک مصرف آب شستشو و کشتار عمومی دو دسته عمده از آب.

آب شستشو قبلاً توسط مخزن سپتیک و سپس ادغام با پساب کشتارگاه های عمومی وارد ایستگاه تصفیه آب مصرف. کود خوک و خوراک هضم نشده در مخزن سپتیک سپرده استخراج و خشک توسط جداکننده جامد و مایع فشار و رطوبت 70%) به عنوان خوراک ماهی.

دو روش اصلی قبل از ذبح فاضلاب وجود دارد: هوا شناوری و الك (اندازه منافذ 1 فیلتر ~ 5 میلی متر). شناوری هوا عمدتا در ایستگاه درمان با آب کوچک استفاده می شود. اشکال اصلی این است که تجهیزات پیچیده، دشوار برای مدیریت و اداره هزینه بالا و فقیر شرایط بهداشتی. غربالگری است که عمدتا به قبل از ذبح فاضلاب تصفیه خانه بزرگ فاضلاب دیگر مصرف آب درمان مناسب مدیریت و بهره برداری پایدار استفاده می شود.

همچنین در فیلتر قبل از نیاز به تنظیم استخر ماهیگیری شبکه (50 × 5 mm)، پنجره مشبک درشت (20 متر) و دیگر اقدامات حفاظتی خشن.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود