call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نقش صنعتی سولفات در كاغذ سازي توسكاي و آماده سازی آن

نقش صنعتی سولفات در كاغذ سازي توسكاي و آماده سازی آن

اندازه معمولا استفاده صنعتی آلومینیوم سولفات (همچنین به عنوان شناخته شده آلوم یا بوکسيت) به عنوان precipitant، ترکیب شیمیایی اصلی 14 ~ 18 کریستال آب با صنعتی آلومینیوم سولفات, Al2O3 محتوا از 14-15%. سولفات آلومینیوم صنعتی آسان به حل, راه حل است اسیدی, خورنده. بوکسیت حاوی ناخالصی ها نباید بیش از حد، به خصوص آهن نمک نمی تواند بیش از حد بالا، در غیر این صورت آن می خواهد کلوفون آدامس, رنگ اثر شیمیایی موثر بر رنگ کاغذ.

کیفیت بوکسيت است: مقدار آلومینا است 15.7%، محتوای اکسید آهن کمتر از 0.7%، محتوای غیر قابل حل در آب کمتر از 0.3%، اسید سولفوریک رایگان رایگان است.

بوکسیت در مقاله نقش بزرگ اول از همه نیاز به اندازه، در حالی که آن نیز راضی با الزامات کاغذ ساخت. بوکسیت محلول اسیدی است، اضافه کردن بوکسیت بیشتر تاثیر می گذارد به طور مستقیم تغییرات pH اینترنت در دوغاب. اگر چه مقاله حاضر به خنثی یا قلیایی تغییر صنعتی سولفات آلومینیوم اما نقش بوکسیت در کاغذ نادیده گرفته می.

نتایج نشان می دهد که δ بالقوه می تواند با تنظیم مقدار pH اینترنت که به طور موثر می تواند میزان تصفیه آب و حفظ نرخ دوغاب اینترنت بهبود بخشد و به طور موثر می تواند مانع رزین با تالک کنترل کنترل. افزایش مقدار بوكسيت به کاهش مقدار pH دوغاب، بلکه می تواند به طور موثر کاهش چسبندگی خمیر و کاهش فشار ناشی از فشار دادن رول کاغذ مناسب. معمولا به عنوان پشم کاغذ فشار برای مدت طولانی بیان شده، ممکن است مناسب به افزایش مقدار بوکسيت. اما مقدار بوكسيت به کنترل درستی، اگر مقدار بیش از حد است، نه تنها باعث اتلاف، اما نیز کاغذ ترد. و منجر به خوردگی در قطعات ماشین کاغذ و خالص، از دست دادن پتو. بنابراين مقدار بوکسیت در به طور کلی کنترل pH بین 4.7 و 5.5 کنترل شده است.

روش حل کردن بوکسیت حل داغ و سرد حل است. سابق است با حرارت به سرعت انحلال اکسید آلومینیوم گرم; دومی چرخه مواد معدنی و ألمن در محلول آبی به سرعت انتشار و انحلال است. در مقایسه با روش داغ مذاب، راه حل مزایای استفاده از صرفه جویی در بخار و بهبود محیط اختراع حاضر است و این روش بهتر نهایتاً فنا است.

1) راه حل سرد روش

سرد ذوب تجهیزات عمدتا مخزن پمپ و مخزن میانی حل شده است. انحلال مخزن پایین مخروطی، بالا با فیلتر صفحه قسمت بالای مخزن با گردش خون به لوله. حل شده راه حل از طریق فیلتر پلیت به مخزن میانی و سپس برای بازیابی مخزن توسط پمپ گردش ارسال. روش عمل انحلال است: اول به مخزن محلول با اضافه کردن مقدار آب صنعتی سولفات باز پنج پمپ و سپس به فرآیند مقدار بوکسیت (سولفات آلومینیوم صنعتی)، پس از یک دوره معینی از مورد نیاز زمان، بررسی کنید که آیا محلول، حل شود تعیین غلظت، و به نیازهای فرایند تنظیم مجدد و در نهایت توقف چرخه، مایع را به استخر ذخیره سازی ارسال می کند.

2) داغ روش ذوب

حرارتی انحلال است روش سنتی انحلال عمدتا نسبت به گیاهان کوچک به طور کلی لازم نیست گردش پمپ، روش عملیات: اولین بوكسيت به مخزن اضافه کردن آب مناسب (درباره میزان بوکسيت 18 ~ 20 برابر)، و سپس به طور مستقیم از طریق بخار جوش (ترجیحا با تکان دهنده). تا زمانی که راه حل کاملا شفاف برای جلوگیری از بخار شد، پس از 20 تا 30 دقیقه ایستاده هنوز روشن 35 ℃ و یا سرد می شود و سپس به مخزن ذخیره سازی فیلتر بگذارید.

غلظت محلول اکسید آلومینیوم است حدود 2 تا 3' شود و جاذبه خاص 1.02 به 1.03، که حدود 6 تا 8 g/l از Al2O3 است.

مقدار بوکسيت بستگی به مقدار کلوفون و همچنین تولید آب. به طور کلی برای به amount از 2 تا 3 بار کلوفون. مانند تولید آب سختی صنعتی سولفات نه تنها به افزایش مقدار بوكسيت و بهترین استفاده از بوكسيت اسید. بنابراین، تولید واقعی مقدار بوکسيت گاهی مقدار کلوفون 4 تا 5 بار رسیده.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود