call us on: +86-533-4200240  E-mail: admin@winwinchemicals.com  Fax:+86-533-4202240
زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود
تلفن: +86-533-4200240
ایمیل: admin@winwinchemicals.com
رده محصول
News
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مصرف آب روش درمان آیا می دانید؟

روش تصفیه آب مصرف می کنید؟

هدف از مصرف تصفیه آلاینده ها در فاضلاب راه جدا یا تبدیل آن به مواد بی ضرر است به طوری که فاضلاب خالص است. به طور کلی برای جلوگیری از جلوگیری از سم و پاتوژن عفونت; برای جلوگیری از بو بو و نفرت اشیاء قابل مشاهده به شرایط اهداف مختلف.

روش اساسی تصفيه فاضلاب این است که با استفاده از روش های فیزیکی و شیمیایی یا بیولوژیکی یا چندین روش استفاده از حذف مواد مضر در فاضلاب با توجه به کیفیت آب و درمان سرنوشت آب به درمان آن مصرف تصفیه آب را می توان به پردازش کلی و تقسیم شده است.

روش مصرف آب درمان اساسی: (1) درمان اولیه با استفاده از روش درمان فیزیکی است که با پنجره مشبک غربال استخر رسوب مخزن رسوب دام گریس و سازه های دیگر حذف آب زائد در مواد جامد معلق، نرم و صاف کردن نفت، اولیه تنظیم PH، درجه فساد فاضلاب را کاهش دهد. فاضلاب پس از سطح درمان، به طور کلی برآورده نمی استانداردهای انتشار (BOD درصد حذف تنها % 25-40). معمولا این مرحله قبل به منظور کاهش بار روند پیگیری و بهبود اثر پردازش است.

اساسی روش های مصرف آب درمانی: درمان ثانویه (2) استفاده از روش های درمان بیولوژیکی و برخی از روش های شیمیایی حذف آب زائد در تخریب بخشی از آلاینده های کلوئیدی و مواد آلی است. پس از درمان ثانویه ميزان حذف BOD فاضلاب می تواند رسیدن به 80 تا 90 درصد، است که مقدار BOD می تواند کمتر از 30 میلی گرم/L. پس از درمان ثانویه در آب، به طور کلی می توانید ملاقات استانداردهای آبیاری کشاورزی و استاندارد تخلیه فاضلاب، پس درمان ثانویه بدنه اصلی تصفیه آب مصرف می شود. اما پس از درمان ثانویه آب نیز حفظ مقدار مواد جامد معلق، تجزیه بیولوژیکی محلول آلي معدنی محلول و ازت و مواد دیگر ارزش افزوده جلبک, و حاوی ویروس ها و باکتری ها. و مانند پردازش به جریان رقت کوچکتر، فقیر رودخانه ممکن است باعث آلودگی، نه به طور مستقیم به عنوان آب لوله کشی صنعتی آب و آب های زیرزمینی آب شارژ می توان نتیجه بالاتر انتشار استانداردهای برآورده می تواند.

مصرف آب روش اساسی: (3) درمان عالی است بیشتر حذف درمان ثانویه حذف آلاینده ها مانند فسفر، نيتروژن و بیولوژیکی مشکل کاهش آلاینده های آلی، آلاینده های معدنی، پاتوژن نشد و غيره. عالی درمان فاضلاب مبتنی بر درمان ثانویه بیشتر مواد شیمیایی با استفاده از روش (اکسیداسیون شیمیایی رسوب شیمیایی، و غیره)، فیزیکی و شیمیایی مواد و روش ها (جذب تبادل یونی غشای جدایی فن آوری، و غیره) به حذف برخی از آلاینده های خاص نوع روش "عمیق پردازش". بدیهی است، درمان عالی آب پر هزینه است، اما می تواند استفاده کامل از منابع آب را. زیر همان هستند "

مصرف آب درمان بسیار پیچیده است و انتخاب روش درمان باید مبتنی بر آب با کیفیت و کمیت فاضلاب استفاده از آب و یا آب را در نظر گرفته می شود. اما همچنین به فرایند درمان فاضلاب از لجن استفاده مانده و مشکلات احتمالی آلودگی ثانویه، و همچنین بازیابی فلكّلنتس را در نظر بگیرید.


تماس با ما
Address:Xiajiazhuang شهر Boshan منطقه، شاندونگ، چین
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:admin@winwinchemicals.com
© زیبو Boshan برنده مواد شیمیایی شرکت, با مسئولیت محدود